Tartu is awesome city!!/Tartu on vinge linn!!

ATTENTION!!: I’m writing about everything just like it was!

Yesterday was so cool day because I went to Tartu. I just love Tartu! It’s cool city and I love that I was born there(L). When me and my dad arrived then it was maybe 14PM and I wanted to go Marilyn Kerro’s shop ”Mecca” it’s esotericism shop. But I searched wrong adress and I went to the wrong shop which name was also ”Mecca” I was so disappointed about all that and litte bit sad too. Then I went to ”Mecca/Marilyn Kerro facebook page and I found out that the real Mecca shop was in another street #lol.

Then we went to ‘‘Department Store” it’s like so huge and I loved it so

Also go check out Visit Estonia page:)

mutch! I went to Apollo( the book store)because I wanted to buy coloring-book and like high quality colorpencils:D. At first I didn’t found the coloringbook and I wanted to another book store, but then I asked help for the worker and I found what I looked for, yay!. And when me and my dad were ready to pay, then some ex-worker bought something and then she and that worker started talk with something and they just couldn’t stop!!. We waited like 5 minutes:D. But I was lucky when I got the coloringbook and colorpencils.

Then we went to the ”Lõunakeskus”. I just love that shopping centre! We were hungry so we went to eat(I can’t remember where we ate so I can’t recomment it to you guys… sorry!. I ordered schnitzel filled with cheese and baked potato with pepper sauce.

It was so delicious!. At 15.00 we went to the store named ‘Sportland” and my dad wanted to buy new Nike sneakers but omg in that shop the selection was big!! Even I didn’t knew which ones I want:D. And we ended like this he bought to me sweatpants because old ones were ” too old”:D. But I loved those sweatpants beacuse in Finland everyone wears those!!

I also got a new ”piece” to my Nomination bracelet because my dad wanted to make a gift to me when I graduated:). We went to cool store called ‘JYSK” I bought to myself cool jarcandle:).

When clock was 17.30 I was tired too as my dad:D. He doesn’t like to be in malls like 2 hours:D. I just love to be like 2 hours in the mall and go to stores and all that stuff:D.

We went to grocery shop and he bought like food and all that stuff and when I wanted to take some kind of meat product and the worker was front of me and I din’t said anything and she just rolled her eyes when she noticed me and I thought she must thinked ”OMG WTF ARE YOU DOING HERE?? GO AWAY!! This was kinda #awkward :D.

Then when it was time to pay for all stuff you had bought the cashier was like old woman and in Estonia it’s like when you buy things for 40€ example you get stickers and you can collect them to certain extent and THEN you get example for free like a new pan:D. Now there was like a converstation with my dad and the cashier:

Cashier: Do you want stickers?

Dad: Eee n… okay yes!

Cashier(she was furious!!) WHAT TO YOU WANT FOR GOD SIKE?? YOU TOLD ME THAT YOU DON’T WANT THE STICKERS! MAKE A DECISION!!

Dad: *silence*

Like wtf all people watched that old women like ”biichhh whaat?? :D”

NB!: All what I wrote here really happened!

So when we were at the car it was 17.59 PM

At some point we were in Tõrva and I got an icecream it was so good:). We were home at 19PM

PS: #THROWBACK!:

😭😭. I have 4001 views😭💗. I’m so thankful to you guys!!! Omg I’m so happy😀😍. I love you all!!

I can’t say enough to you guys…

This just made my f**kin’ day🙏

And also I got 467 views in May😍. Like this must be a record in my blog!!! 😭😭😭😭 THANK YOU😍

PS: I love our cats who lives in Estonia😍. Just look ’em!

***

TÄHELEPANU!!: Ma kirjutan kõigest nagu asjad olid!

Eilne päev oli lahe, sellepärast, et ma läksin Tartusse. Ma lihtsalt armastan Tartut! See on lahe linn ja ma armastan seda, et olen ka sündind seal(L). Kui mina ja mu isa saabusime sinna siis kell oli võibolla 14 paikku ja ma tahtsin minna Marilyn Kerro poodi”Mecca”-sse, see on esoteerika pood, aga ma otsisin valet aadressi ja ma läksin valesse poodi mille nimi oli ka ”Mecca”. Ma olin väga pettunud kõiges ja natuke kurb ka, siis ma läksin ‘Mecca/Marilyn Kerro facebooki lehele ja sain teada õige ”Mecca” pood oli teisel tänaval #lol

Siis me läksime Tartu kaubamaija see oli väga suur ja mulle meeldis see väga väga palju!. Minge vaadake ka Visit Estonia lehekülge

Ma läksin Apollo-raamatupoodi, sellepärast, et ma tahtsin osta värvimisraamatut ja ka hea kvaliteediga värvimispliiatseid:D. Algul ma ei leidnud seda värvimisraamatut ja ma tahtsin minna teisse raamatupoodi, aga kui ma küsisin poes töötajalt abi, ma leidsin mida ma tahtsin! yay!. Kui mina ja isa olime valmis minema maksma siis mingi ex-töötaja ostis ka sealt midagi ja siis nad hakkasid rääkima millegist ja nad lihtsalt ei suutnud lõpetada!! Me ootasime mingi 5 minutit:D, aga ma olin õnnelik kui ma sain värvimisraamatu ja värvimispliiatseid.

Siis me läksime Lõunakeskusesse. Ma lihtsalt armastan seda shoppamis keskust! Meil olid kõhud tühjad nii, et me läksime sööma(ma ei mäleta kus me sõime, kahjuks ma ei saa seda soovitata teile… sorry!. Ma tellisin šnitsli mis oli juustutäidisega koos ahjukartuli koos piprakastmega. See oli väga maitsev!!. Kell 15.00 me läksime poodi mille nimi oli Sportland ja mul isa tahtis osta mulle uued Nike’i tosse, aga omg selles poes valikuvõimalus oli tõesti suur!! Isegi mina ei teadnud milliseid mina tahtsin:D. Ja lõpuks me ostsime uued dressipüksid, sellepärast, et vanad dressipüksid olid ”liiga vanad”. Aga mulle meeldisid ned dressipüksid, sellepärast Soomes kõik kannavad selliseid dressipükse.

Ma sain isegi uue ”jupikese” oma Nomination käevõrusse, sellepärast, et mul isa tahtis teha mulle kingituse lõpetamise puhul:). Me läksime lahedasse poodi milleks oli JYSK, ma ostsin endale laheda purgiküünla:). Kui kell oli 17.30 ma olin sama väsinud kui mul isa:D, talle ei meeldi olla kaubakeskustes 2 tundi:D. Ma küll armastan olla 2 tundi kaubakeskustes ja käia poodides ja siukest stuffi:D

Me läksime toidupoodi ja isa ostsis toidukraami ja kõike siukest kraami ja kui ma tahtsin minna võtma mingit lihatoodet  ja töötaja oli mul ees ja ma ei öelmud midagi ja ta pööritas oma silmi kui ta mind nägi ja ma mõtlesin, et ”OMG MIDA KURADIT SA TEED SIIN? MINE MINEMA!!. See oli #awkward:D

Kui oli aeg maksta selle eest mida olime ostnud kassapidaja oli mingi vananaine ja nagu te teate siis Eestis on niimodi, et kui ostad mingit kraami näiteks 40€ eest sa saad kleepse ja neid võib koguda jne…. Kirjutan siia mul isa ja kassapidaja vahelise vestluse(muudmata kujul!) :

Kassapidaja: Kas tahate kleepse

Isa: eee e… okei jah

Kassapidaja:(Ta oli ikka väga-väga vihane) : JUMALA EEST MIDA SA TAHAD? ISE ÜTLESITE, ET EI TAHA KLEEPSE! OTSUSTAGE ÄRA!!

Isa: *vaikus*

Nagu mida kuradit? kõik inimesed vaatasid seda vana naist nagu ” biiichh mida:D”

NB: Kõik mis ma kirjutasin juhtus päriselt:D

Ja kui me jõudsime autosse kell oli mingi 17.59

Kui me jõudsime Tõrva siis ma sain endale jäätist ja see oli väga maitsev!:). Me jõudsime koju kell 19 õhtul

PS: 😭😭. Omg mu blogil on 4001 vaatamist😭💗 Ma olen teile kõigile tänulik!!! Appikene ma olen nii õnnelik😀😍. Ma armastan teid kõiki!!!

Mul ei ole piisavalt sõnu, et teid tänada…

See asi tegi mu päeva just palju paremaks🙏. Ja mul oli Mai kuus 467 klikki😍. Nagu see peab olema rekord minu blogis, mitte kunagi pole mul ÜHE kuu jooksul olnud nii palju klikke

AITÄH TEILE!😍😍

PS2: Ma armastan meie kasse kes elavad Eestis! No vaadake neid!

(Pilte näed postituse ülevalt poolt☝️☝️☝️)

XX-I just love summertime and rn I’m so happy!!

I’ll do a blogpost about my top… summersongs and one cool blogpost will come like after 2 weeks😍😍!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: